Wrz 292018
 

Z okazji 150-tej rocznicy ustanowienia dekanatu mysłowickiego Międzyparafialna Grupa Rowerowa organizuje w sobotę 20 października wydarzenie pod nazwą „150 paciorków na 150-cio lecie dekanatu mysłowickiego”.

Wydarzenie polega na objęciu dziękczynną Modlitwą Różańcową wszystkich parafii mysłowickich.  W ramach wydarzenia organizatorzy proponują przejazd na rowerach granicami Mysłowic i odmówienie przy każdym z kościołów jednej dziesiątki Różańca. Uczestnicy wydarzenia mogą przejechać całość trasy, kilka odcinków bądź jeden wybrany odcinek.

PROGRAM Wydarzenia „Modlitwa Różańcowa do granic Mysłowic”

 Mysłowice Bończyk kościół p.w Ścięcia Św. Jana Chrzciciela godzina 10:00 – pierwsza dziesiątka Różańca, tajemnice Radosne. Start, rozesłanie. W drodze postoje przy niżej przedstawionych kościołach. Przy każdym Kościele uczestnicy odmawiają kolejną dziesiątkę Różańca.

 • Mysłowice Janów Miejski, kościół Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny i Świętego Maksymiliana  Kolbego
 • Morgi, kościół Świętego Jacka
 • Wesoła, kościół Matki Bożej Fatimskiej
 • Ławki, kościół Ciała i Krwi Pańskiej

Tajemnice Bolesne

 • Krasowy, kościół Świętego Józefa
 • Kosztowy, kościół M.B Częstochowskiej
 • Kościół Wszystkich Świętych Dziećkowice
 • Brzezinka, kościół Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
 • Brzęczkowice, kościół Matki Bożej Bolesnej

Tajemnice Chwalebne

 • Mysłowice, kaplica „Jarlików”
 • Mysłowice, kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa
 • Mysłowice, kościół Narodzenia NMP (Mariacki)
 • Mysłowice, kościół Świętego Krzyża

Mysłowice Bończyk, kościół Ścięcia Św. Jana Chrzciciela, godzina 15:00. Tajemnice Chwalebne, ostatnia dziesiątka Różańca oraz Koronka do Bożego Miłosierdzia

Szczegółowy program zostanie podany na plakatach

 Zamieszczone przez o 09:15

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress