Sty 072019
 

Największe uczelnie województwa śląskiego, Miasto Katowice oraz Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia zapraszają na trzecią edycję Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE.

To największe na południu Polski wydarzenie popularyzujące naukę i jedno z największych tego typu przedsięwzięć w kraju.
W Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach na publiczność festiwalową będzie czekać m.in.: ponad 130 stanowisk pokazowych, dziesiątki wykładów i warsztatów, wystawy i występy artystyczne oraz mnóstwo stref specjalnych: strefa kosmiczna, strefa e-sportu, strefa dziecka i strefa OFF Science (w której odbędzie się Przegląd Garażowych Wynalazków). W festiwalu weźmie udział kilkudziesięciu gości specjalnych, na czele z astronautką NASA Nicole Stott.
Śląski Festiwal Nauki KATOWICE odbędzie się w niedzielę 13 stycznia i w poniedziałek 14 stycznia.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.slaskifestiwalnauki.pl
 Zamieszczone przez o 09:46

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress