Paź 242019
 

INFORMACJA ZARZĄDU CMENTARZA

– W najbliższych dniach zostaną wydłużone godziny urzędowania biura cmentarza. Biuro otwarte będzie
od poniedziałku do czwartku w godzinach 08:00 – 16:00, w uroczystość Wszystkich Świętych (piątek) od 09:00 do 14:00, a w Dzień Zaduszny (sobota) od 11:30 do 14:00.

– W biurze cmentarza można złożyć ofiarę na pokrycie kosztów renowacji krzyża.

– W ciągu trzech dni (31 października – 2 listopada) ubiegłego roku z naszych cmentarzy wywiezione zostały 23 kontenery śmieci. Jest to większa liczba śmieci niż wywożona jest w ciągu całego miesiąca w normalnym okresie. Prosimy zatem o zrozumienie, że nie jesteśmy w stanie w dniu poprzedzającym uroczystość Wszystkich Świętych zwozić śmieci z wszystkich koszów na bieżąco mimo pracy od świtu do wieczora. Na pewno tak jak w ubiegłych roku wszystkie kosze zostaną ostatecznie opróżnione do godzin wieczornych
31 października. W dniu Wszystkich Świętych aby zapobiec tworzeniu się wysypisk śmieci przy małych koszach prosimy o ograniczenie liczby wyrzucanych odpadków, wyrzucenie ich do kontenerów stojących przy bramach lub zabranie ze sobą do domu. Z góry dziękujemy za przyczynienie się do utrzymania w tych dniach czystości na cmentarzach.

– W ostatnim czasie coraz częściej można zauważyć osoby spacerujące ze zwierzętami po cmentarzu. Pamiętajmy, że wprowadzanie zwierząt na cmentarz jest zabronione.

– Przypominamy, że po 20 latach od ostatniego pochówku rezerwacja grobu ziemnego traci ważność i miejsce przechodzi automatycznie do dyspozycji Zarządu Cmentarza. Celem zachowania grobu należy przedłużyć rezerwację.

 Zamieszczone przez o 10:34

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress