Ogłoszenia parafialne

 

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

17.10.2021 r.

1. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na bieżące potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary i za przelewy na konto. Dziękujemy też wszystkim tym, którzy wiernie wpłacają swoje miesięczne ofiary w kopertach. Za tydzień kolekta będzie przeznaczona na misje.

2. Modlitwa uwielbienia przed Najświętszym Sakramentem, jak w każdą niedzielę o 20.00. Szczególnie zapraszamy do wspólnej modlitwy mieszkańców z ul. ks. Bończyka  nr 2 – 46a.

3. W poniedziałek o 16:30 zapraszamy na spotkanie dzieci przygotowujących się do wczesnej Komunii św. Spotkanie w salce na probostwie.

4. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę o 7.40.  Przed mszą św. wieczorną odmawiamy Różaniec.

5. W czwartek 21.10 „Go Kino” zaprasza na dodatkowy seans filmu „Fatima”. Początek o godz. 19:30. Seans ten nie jest padany w oficjalnym rozkładzie kina. Promocyjne ceny biletów wyłącznie na ten seans są w cenie 12 PLN. Bilety można już nabywać w kasie.  

6. Powoli zbliża się miesiąc listopad, w którym szczególnie pamiętamy i modlimy się za naszych zmarłych. Przy wyjściu z kościoła można zabrać kartki, na których możemy zapisać naszych zmarłych, za których będziemy się modlili w czasie Różańca za zmarłych w pierwszym tygodniu listopada. 

7. Trwa różańcowy miesiąc październik, zapraszamy na Różaniec w tygodniu o 17:15, w niedziele o 16:00.

8. W zakrystii można się zapisać na wyjazd do Turzy Śl. na Noc Pokuty 29 X.

9. Zapraszamy wszystkie żony żyjące w sakramentalnych małżeństwach, niezależnie od stażu małżeńskiego, na warsztaty dla żon. Zapraszamy szczególnie te, które przeżywają problemy w swoim małżeństwach i chcą je naprawić, które nie czują się szczęśliwe. Zapraszamy również te, które chciałyby być po prostu lepszymi żonami dla swoich mężów. Szczegóły na stronie internetowej parafii oraz na plakatach.

10. Przy wyjściu z kościoła znajdziemy foldery, które przybliżają nam postać ks. Jana Machy, przyszłego błogosławionego. Można je ze sobą zabrać a także wziąć dla kogoś np. naszych chorych czy starszych sąsiadów. Została uruchomiona specjalna strona internetowa poświęcona słudze Bożemu ks. Janowi i zbliżającej się jego beatyfikacji: janmacha.gosc.pl

11. Dzisiaj w „Gościu Niedzielnym”: przeczytamy m. in. o świętych nauczycielach oraz świadectwo amerykańskiego dziennikarza, który z islamu nawrócił się na katolicyzm. Zachęcamy do czytania GN, jest także nasz biuletyn „Farajana”.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress