Anlk dinlediim Manga-dünyann sonuna domuum | Quote Tweet

2022-07-09
 

Dünyann Sonuna Domuum arksn Manga ile dinle.Dünyann Sonuna Domuum ve birçok Manga arks 7/24 Dinle'de.. Sözleriyle Dinle; Çalma Listesine Ekle. Yeni Çalma Listesi Olutur; Sraya Ekle; arkcya Git; Albüme Git; ikayet Et; 02 Bir Kadn Çizeceksin

Manga Dünyann Sonuna Domuum. savalan May 17, 2016 Gümü Di, Müzik 0. albüm: ehr-i Hüzün. Naber bak, bende dert yok tasa yok. Mutluyum artk beynim yok. Dikmiim ekrana gözlerimi. Baka da bir ihtiyacm yok. Kiisel neyim kald ki bir iletim olsun. Tklana tklana her eyim ortada.[Bbm F A Ab Db Gm Eb Fm Bb C] Chords for maNga - Dünyann Sonuna Domuum // #ZRF2016 with song key, BPM, capo transposer, play along with guitar, piano, ukulele & mandolin.Écoutez la musique de la bibliothèque alia_112 (7 984 titres écoutés). Obtenez votre propre profil sur Last.fm, la plateforme musicale sociale la plus importante au monde.Manga Dünyann Sonuna Domuum Sözleri. Hayata bir kere gelmek garip ama geldiin yer berbat bir yerse, ite o an üzülürsün. Kendime gelmedim ama zamanm kalmad. te o zaman yürüyorum, yürümek yoruyor. Dünyann Sonuna Domuum ark Sözleri. Naber bak, bende dert yok tasa yok Mutluyum artk bir beynim yokDünyann sonuna domuum. Ya da ölmüüm de haberim yok. yi bilirdik derler elbet ardmdan. Bundan büyük bir yalan yok. Yok , bundan büyük yalan yok. Skldm çok, her dakika düünmekten üzülmekten. Artk yok, kalmad gücüm dümekten yenilmekten. Pimanm erken vazgeçmekten kendimden. Bu alem geçmi kendinden.Dünyann sonuna domuum. Ya da ölmüüm de haberim yok. "yi bilirdik" derler elbet ardmdan. Bundan büyük bi' yalan yok. Yok, bundan büyük yalan yok. Skldm çok, her dakika düünmekten, üzülmekten. Artk yok, kalmad gücüm dümekten, yenilmekten. Pimanm erken vazgeçmekten, kendimden. Bu alem geçmi kendinden.Dünyann sonuna domuum /. I have born to edge of the world. Ya da ölmüüm de haberim yok /. Or i have died,have no idea (about dying) yi bilirdik derler elbet ardmdan /. They sure saying : we knew him well when im gone. Bundan büyük bir yalan yok /. Theres no bigger lie than this. Yok , bundan büyük yalan yok /.

Dünyann sonuna domuum Ya da ölmüüm de haberim yok yi bilirdik derler elbet ardmdan Bundan büyük bir yalan yok Yok , bundan büyük yalan yok Bana dokunmayan ylan bin yaasn Dedikodu yapar, keyfime bakarm Azmda sakz, elimde çanta Fink atarm kaldrmlarda Balanmaya sonuna kadar karym Ama dizilerimden.

Dünyann sonuna domuum Ya da ölmüüm de haberim yok yi bilirdik derler elbet ardmdan Bundan büyük bir yalan yok Yok, bundan büyük yalan yok Skldm çok, her dakika düünmekten, üzülmekten Artk yok, kalmad gücüm dümekten, yenilmekten PimanmManga dünyann sonuna domuum sözleri manga dünyann sonuna domuum sözleri sorusunun cevab nedir? Gönder. ikayet Et Bu soruya 0 yorum yazld. Sponsorlu Balantlar: Cevaplar Aada Cevaplara ulamak için lütfen aa doru ilerleyin. Soru TaratÉcoutez la musique de la bibliothèque Grumman_s (12 817 titres écoutés). Obtenez votre propre profil sur Last.fm, la plateforme musicale sociale la plus importante au monde.There's no bigger lie than that. The snake that doesn't bite me can live a thousand for all I care. I gossip and enjoy myself. Gum in my mouth, purse in my hand. I roam the streets. I'm completely against commitment. But please don't seperate me from my TV-Shows. My world changes with a single click from distance.Manga || Dünyann Sonuna Domuum (Lyrics)#Manga #DünyannSonunaDomuum #LyricsDünyann sonuna domuum. Ya da ölmüüm de haberim yok. yi bilirdik derler elbet ardmdan. Bundan büyük bir yalan yok. Yok,bundan büyük yalan yok. Bana dokunmayan ylan bin yaasn. Dedikodu yapar,keyfime bakarm.Dünyann sonuna domuum. Ya da ölmüüm de haberim yok. yi bilirdik derler elbet ardmdan. Bundan büyük bir yalan yok. Yok, bundan büyük yalan yok. Skldm çok, her dakika düünmekten, üzülmekten. Artk yok, kalmad gücüm dümekten, yenilmekten. Pimanm erken vazgeçmekten, kendimden. Bu alem geçmi kendinden.

Lyrics of DÜNYANIN SONUNA DOMUUM by maNga: Dünyann sonuna domuum, Ya da ölmüüm de haberim yok, yi bilirdik derler elbet ardmdan, Bundan büyük bir.

Dünyann sonuna domuum. Ya da ölmüüm de haberim yok. yi bilirdik derler elbet ardmdan. Bundan büyük bir yalan yok. Yok, bundan büyük yalan yok. Bana dokunmayan ylan bin yaasn. Dedikodu yapar, keyfime bakarm. AzmdaMaNga sanatçsnn 'Dünyann Sonuna Domuum' arksnn Türkçe dilinden ngilizce diline çevirisi (Sürüm #2) Deutsch English Español Français Hungarian Italiano Nederlands Polski Português (Brasil) Român Svenska TürkçeDünyann sonuna domuum. Ya da öImüüm de haberim yok. yi biIirdik derIer eIbet ardmdan. Bundan büyük bir yaIan yok. Yok,bundan büyük yaIan yok. Bana dokunmayan yIan bin yaasn. Dedikodu yapar,keyfime bakarm. Azmda sakz, eIimde çantam. Fink atarm kaIdrmIarda.Écoutez la musique de la bibliothèque xrryu (16 008 titres écoutés). Obtenez votre propre profil sur Last.fm, la plateforme musicale sociale la plus importante au monde.Chords: Abm, B, Ebm, Db. Chords for maNga - Batan Dünyann Mallar | Lyric Video - #Antroposen001. Play along with guitar, ukulele, or piano with interactive chords and diagrams. Includes transpose, capo hints, changing speed and much more.Dünyann Sonuna Domuum Sözleri. Naber bak, bende dert yok tasa yok Mutluyum artk beynim yok Dikmiim ekrana gözlerimi Baka da bir ihtiyacm yok. Kiisel neyim kald ki bir iletim olsun Tklana tklana her eyim ortada Atn ölümü arpadan olsun Her yiit gibi benimki de meydanda.