öncelikle salonlarnz o kadar da kaliteli olmad halde bilet fiyatlarnz çok yüksek | Cinemaximum'da bile örenci 17,50 TL iken, sizde 19 TL

2022-07-09
 

Stanbul - Malatya Otobüs Bileti 400,00 TL. stanbul - Adana Otobüs Bileti 180,00 TL. stanbul - Hatay (Antakya) Otobüs Bileti 590,00 TL. stanbul - Samsun Otobüs Bileti 200,00 TL. stanbul - Sakarya (Adapazar) Otobüs Bileti 55,00 TL. * Gösterilen bilet fiyatlar son 7 gün içerisinde obilet.comdan alnan en uygun fiyatl.

En Ucuz Krklareli - Zonguldak Otobüs Bileti Fyatlar ve Seferleri. Firmalarn Otobüs Biletlerini Karlatr. Krklareli - Zonguldak Otobüs Biletini Güvenle Satn Al.Krklareli - stanbul Otobüs Bileti. Yaklak Seyahat Mesafesi. km. Yaklak Sefer Süresi. 3 sa 26 dk. En Son Sat. 52 dakika önce gerçekleti. En Ucuz Sefer. 129 TL.Krklareli stanbul otobüs bileti mi aradnz? Krklareli stanbul otobüs firmalar ve seferleri, en ucuz bilet fiyatlar ile burada! Çinili Külliye, Kösem Maypeyker Sultan tarafndan 1640'ta Mimar Kasm Aa'ya yaptrld. Cami, medrese, sbyan mektebi, çeme, adrvan, sebil, çifte hamam yaplarndan oluur.Krklareli bayram namaz saati belli oldu. Yln ikinci dini bayram olan Kurban Bayram 9 Temmuz ile 12 Temmuz günleri arasnda tümKrklareli Terminalinde 20den fazla otobüs firmas hizmet veriyor ve bu firmalarn hemen hepsinin ehir merkezinde de bilet sat ofisleri bulunuyor. Yolcu servisleri, bu ofisler önünden otobüs saatinden 30 dakika önce kalkyor ve çok fazla duraa uramadan direk olarak terminale ulam salyor.

Krklareli By Prestige sinema salonunda gösterimde olan filmler ile film seanslarn görüntülemek ve bilet almak için hemen tklayn! Üye Girii Bildirimlerim. Yeni bildirimin yok!. Krklareli By Prestige Sinema Salonu. Adres: Bademlik Mah. Hastane Cad. Dar Sok. No:45 39020 Krklareli Tel: (288) 2148288. 35 Kiinin.

En Ucuz stanbul - Krklareli Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatlar. stanbul - Krklareli Yolculuu Otobüsle Kaç Saat: 3 Saat 17 Dakika. stanbul - Krklareli Aras Otobüs Firmalarnn En Ucuz Fiyatl Seferleri biletall.com'da. Otobüs irketlerinin stanbul - Krklareli OtobüsÇerkezköy - Krklareli Otobüs Bileti 80,00 TL. zmit (Kocaeli) - Krklareli Otobüs Bileti 259,00 TL. Balkesir - Krklareli Otobüs Bileti 249,00 TL. * Gösterilen bilet fiyatlar son 7 gün içerisinde obilet.comdan alnan en uygun fiyatl biletin fiyatdr. Güncel bilet fiyatlar için lütfen yukardan sorgulama yapnz.En Ucuz Krklareli - Kars Otobüs Bileti Fyatlar ve Seferleri. Firmalarn Otobüs Biletlerini Karlatr. Krklareli - Kars Otobüs Biletini Güvenle Satn Al.Krklareli ehrinde yer alan tüm sinema salonlarnn film, seans, donanm, adres ve iletiim bilgilerine hemen ulan!Her yere bilet bulun. Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiyenin önde gelen firmalaryla çalan Enuygun sayesinde gitmek istediiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Antalya Shemall - Cinema Pink. öncelikle salonlarnz o kadar da kaliteli olmad halde bilet fiyatlarnz çok yüksek. Cinemaximum'da bile örenci 17,50 TL iken, sizde 19 TL. Bunun dnda bir orta boy msr almak istedim, içecek olmadan. Ama yalnzca küçük boylar içeceksiz alabiliyormuuz ve fiyat yine 19 TL'ye.

Gebze - Krklareli Otobüs Bileti. Yaklak Seyahat Mesafesi. 311 km. Yaklak Sefer Süresi. 7 sa 45 dk. En Son Sat. 36 dakika önce gerçekleti. En Ucuz Sefer. 179 TL.Bademlik Mh., Hastane Cd. Dar Sokak 45/C, 39020 Merkez/Krklareli Merkez/Krklareli. Krklareli By Prestige, Krklareli ilinde 'de. Krklareli By Prestige seanaslarna bakp koltuunu seçip sra beklemeden sinema biletini almak içinBilet alm üyelik gerektirmez, 2 dakika içerisinde biletinizi alabilirsiniz. stanbul Krklareli otobüs bileti satn aln, zengin ikram menümüz ile keyifli bir yolculuun tadn çkarn! Bilet alm üyelik gerektirmez, 2 dakika içerisinde biletinizi alabilirsiniz.