Futbol severlere büyük keyif veren maç, lig tv özet görüntüleri arasnda yer alyor | Fenerbahçe 2 1 Alanyaspor (Özet Görüntüleri) müsabakas; maç özetleri ile sizlerle

2022-07-09
 

Fenerbahçe Alanyaspor maç Özeti ve Golleri ile birlikteyiz. Fenerbahçe Aytemiz Alanyaspor maç özeti golleri izle ve skoru kaç kaç bitti? gibi aradklarnz bu haberde. Süper Lig'in 22. haftasnda Fenerbahçe, Aytemiz Alanyaspor ile kendi evinde karlat. Fenerbahçe Giuliano(2) ve Fernandao'nun golleriyle Alanyaspor'u 3-0.

Emre Belözolu yönetiminde çkt son 5 maçn 4'ünü kazanan sar-lacivertli takm, Alanyaspor'u yenerek çkn sürdürmek istiyor. Fenerbahçe'de sakatlklar bulunan Altay Bayndr, Sadk Çiftpnar, Diego Perotti ve Nazm Sangare ile sar kart cezals rfan Can Kahveci, müsabakada forma giyemeyecek.Fenerbahçe Aytemiz Alanyaspor Maç Hangi Kanalda Canl Yaynlanyor? Fenerbahçe ile Aytemiz Alanyaspor arasnda yaplan Süper Lig 10. hafta maç 24 Ekim 2021 Pazar akam oynanyor. Fenerbahçe Aytemiz Alanyaspor müsabakas saat 19.00da balyor.Fenerbahçe, Süper Lig'in 25. haftasnda Karagümrük'ü deplasmanda 2-1 malup ederek maç fazlasyla liderlie yükseldi. Sar-lacivertlilerin gollerini 19.Alanyaspor Fenerbahçe özet izle. Süper Ligin 38. Haftasnda Alanyaspor Fenerbahçe ile kar karya geliyor. Karlama Alanyasporun ev sahipliinde Bahçeehir Okullar Stadyumunda gerçekleiyor. Alanyaspor Fenerbahçe maçn Yaar Kemal Uurlu yönetiyor. 0-0 Aytemiz Alanyaspor Fenerbahçe maç geni özet ve goller izle.Son dakika Alanyaspor Fenerbahçe maç haberleri: Fenerbahçe, Spor Toto Süper Ligin 38. haftasnda Alanyaspora konuk oldu. Sar-lacivertliler zorlu maçta rakibiyle 0-0 berabere kalarak ampiyonluk yolunda yara ald. Ligde 3 maç sonra puan kaybeden Fenerbahçenin lider Beikta ile arasndaki puan fark 5e yükseldi.

  • Alanyaspor, rakibinin de 10 kii kalmasndan yararlanarak tehlikeli ataklar gerçekletirdi. Fenerbahçe, daha kontrollü bir oyun sergilemesine karn ev sahibi ekibin ikinci yarda.

    Geçtiimiz hafta 10 kiiyle lider Trabzonspordan 1 puan koparan ve ligdeki son 4 maçndan 10 puan çkaran Fenerbahçe, Süper Ligin 29. haftasnda üst üste 2Arda Güler ov! Fener, Alanya deplasmannda galip (Alanyaspor 2-5 Fenerbahçe MAÇ SONUCU ÖZET) Süper Lig'in 29. haftasnda Fenerbahçe deplasmanda Alanyaspor'u 5-2Alanyaspor Fenerbahçe özet dakikalarna Fenerbahçenin geri dönüü damga vurdu. Alanya FB özetinde Fenerbahçe 3 golle galip geldi. Deplasmanda 2-0Alanyaspor, Fenerbahçe'yi 1-0 malup etti ve Fenerbahçe, bu sezon deplasmandaki 8. malubiyetini yaad. Aytemiz Alanyaspor'un tekYeni sezon hazrlklar kapsamnda Fenerbahçe ile Alanyaspor, Topuk Yaylas Tesisleri'ndeki hazrlk mücadelesinde 1-1 berabere ald. Fenerbahçe'de Vedat Muric, Tolgay Arslan, Nabil Dirar, Mauricio Lemos, Filip Novak ve Mevlüt Erdinç maç kadrosunda yer almad.

  • Fenerbahçe, daha kontrollü bir oyun sergilemesine karn ev sahibi ekibin ikinci yarda da 2 utu direkten döndü ve maç da 0-0 sona erdi. Bu sonucun ardndan Aytemiz Alanyaspor puann 57, Fenerbahçe ise 73 yapt. Fenerbahçe, ikincilie yükselmesine karn lider Beikta arasndaki puan fark 5'e çkt. EMRE.

    30. dakikadan, golün geldii 42. dakikaya kadar Alanyaspor karsnda pas yapmakta dahi zorlanan Fenerbahçe, ilk yarnn uzatma dakikalarnda maçnSüper Lig'de ampiyonluk mücadelesi veren Fenerbahçe 38. hafta maçnda deplasmanda Aytemiz Alanyaspor ile kar karya geldi. Bahçeehir Okullar Stad'nda oynanan veFenerbahçe Alanyaspor maç özeti ve golleri futbol severler tarafndan aratrlyor. FB Alanya özet goller sorgulanyor. Süper Ligde 21. haftaya damga vuran Fenerbahçe Alanyaspor penalt yorumu merak ediliyor. Ligin zirvesini yakndan ilgilendiren karlamada çkan penalt kararlar tartmalar da beraberinde getirdi.