çileri Bakan Süleyman Soylunun açklamad bulunduu Diyarbakr merkezli 14 ilde uyuturucu satclarna yönelik "Kökünü Kurutma Operasyonu"nda gözaltna alnan 264.

2022-07-09
 

Diyarbakrn Bismil ilçesinde Huzur güven uygulamasnda 23 üpheli gözaltna alnd. Diyarbakr'daki bir sitede çkan silahl kavga kamerada. Diyarbakrda bir sitenin bahçesinde koruma kafesi olmayan klima motoru yüzünden. haber, yerel haberler, son dakika diyarbakr, son dakika haberleri, Diyarbakr ve.

Bismil Haberleri son dakika haberleri, en son haberler, gazete manetleri ve köe yazarlar, doru ve tarafsz haberlere bismilhaber.com.tr 'den ulaabilirsiniz. Manetler. Günün Haberleri. SiteneDiyarbakr'n Bismil ilçesinde bir kahvalt salonuna düzenlenen silahl saldrda baba ve kz yaraland. 04 Temmuz 2022 Pazartesi; E-Gazete; Türkçe.SON DAKKA. Bismilde kavga: 1 ölü, 13 yaral! Diyarbakrda vaka says dümeye devam ediyor! Müslümenin dedesi, biyolojik babas çkt! Mersinde 10 gündür her yerde aranan 3 yandakiBismil Belediyesindeki Kavga 07.09.2010 18:23 Bar ve Demokrasi Partisi (bdp) Genel Bakan Selahattin Demirta, Diyarbakr'n Bismil lçesinde Meydana Gelen Kavgada ÖlenDiyarbakr'n Bismil lçesi'nde 1 kiinin öldüü 21 kiinin de yaraland bçakl, tal ve sopal kavga bir vatanda cep telefonuyla saniye saniye görüntüledi. Görüntülerde sokaaBismil'deki silahl kavga- Diyarbakr'n Bismil ilçesine bal Çeltikli Mahallesi'nde 1 kiinin ölümüne neden olan silahl kavgann ardndan Uçar ailesinin snd eve girmeyeBismil'deki Silahl Kavga 15.02.2015 18:03 Bismil'de iki aile arasnda çkan ve 1 kiinin ölümüne neden olan silahl kavgann ardndan yaanan olaylarda bir kii hayatn kaybetti.

Bismil haber son dakika bugun: Sozcu kose yazilari bugun; Bismil haber son dakika bugun; Young Justice 4. Sezon 22. Bölüm izle - SezonlukDizi. Yozgatta bugun ölenler Rüyada eiyle kavga

BSML (Diyarbakr), (DHA)- DYARBAKIRn Bismil ilçesinde gerçekletirilen Huzur güven operasyonunda aralarnda çeitli miktarlarda uyuturucu maddeyle yakalananlarn da olduu 23 üpheli gözaltna alnd. lçe Emniyet Müdürlüü ekiplerince huzur ve güvenliin tesisi için gerçekletirilen huzur. Yolda yakt ikmali yapan uzman çavulara kamyon çarpt: 1 ölü, 1 yaralKlima motoru kavgas: 1 yaral DETAYLAR: https://diyarbakiryenigun.com/klima-motoru-kavgasi-1-yarali/ #Diyarbakir #kavga #SONDAKKA #haber #haberlerGÜNGÖREN'de sokak ortasnda bir grup, tekme ve yumruklarla kavga etti. Balkondan olay gören mahalle sakininin bararak Adam ölüyor yapma, yapma dedii duyulurken, kavga anlar ise cep telefonu kamerasna yansd. Olay, geçen pazar gece 02.00 sralarnda Güven Mahallesi Tamaç Sokak'ta yaand.Bettilt giri. DOLAR 17,2793 0.35%. EURO 17,6742 0.64%Diyarbakr Valilii, Bismil'deki silahl kavga ve ardndan yaanan olaylarda 2 kiinin hayatn kaybettiini, 12'si asker 25 kiinin yaralandn bildirdi. HABER SON DAKKABir sitede yaanan silahl kavga srasnda gelii güzel ate edilmesi sonucu 1'i çocuk 2 kii yaraland. Diyarbakrn Balar ilçesinde yine kavga çkt ve yine silahlar çekildi. Bir sitede yaanan silahl kavga srasnda gelii güzel ate edilmesi sonucu 1'i çocuk 2Silvan ilçesinde meydana gelen trafik kazasnda 1 çocuk hayatn kaybetti, 5 kii yaraland. Silvan Yolu üzeri Bismil ilçesi Katl köyü civarnda, plakas örenilemeyen bir otomobil arzaland. Otomobili iten yayalara bir baka araç çarpt Araçtakiler otomobili iterken arkadan gelen bir minibüs otomobile ve yolculara çarpt.

Diyarbakrn Bismil ilçesinde alacak verecek meselesi yüzünden çkan kavgada 1 kii hayatn kaybetti. Olay, Bismil'in Altok Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, H.

Haber: Bismil'deki Arazi Kavgas - Haberler HABERLER.COM. Haberler.com: Türkiye'nin en kapsaml haber sitesi. Son dakika haberleri ve en güncel haberlerBismil'de Kavga 04.04.2013 22:50 Bismil ilçesinde, bir örencinin yaknlar ile polis arasnda çkan arbedede, 4'ü polis, 12'si örenci ve 19 kii hafif yaraland.Bismil'deki Silahl Kavga 15.02.2015 19:51 Diyarbakr Valilii, Bismil'deki silahl kavga ve ardndan yaanan olaylarda 2 kiinin hayatn kaybettiini, 12'si asker 25 kiininSON DAKKA. Trabzonspor'da Berke Özer bombas! Anlama tamam . Karadeniz Gazete Android/iOS Uygulamasn indirin . Sokak röportaj gündem oldu: Asgari ücretliler ölsün, nüfus çok fazla! Yomra Belediye Bakan Mustafa Byk: Yomra hazinesini ortaya çkardk .DYARBAKIR (AA) - Bismil ilçesindeki silahl kavgada 1 kii öldü, 4 kii yaraland.Alnan bilgiye göre, Çeltikli Mahallesi'nde aralarnda husumet bulunduu belirtilenDiyarbakrda akrabalar aras tal sopal kavga: 3 yaral HA 03 Temmuz 2022 Pazar, 17:15 Güncelleme: 03 Temmuz 2022 Pazar, 17:15 Diyarbakr lçeleri Diyarbakr'da silahl kavga: 1'i çocuk 2 yaral. Kahvalt salonuna silahl saldr: Baba ve kz yaral.. Diyarbakr'n Bismil ilçesinde bir kahvalt salonuna düzenlenen silahl saldrda bab. haber, yerel haberler, son dakika diyarbakr, son Son dakika 3. sayfa haberi. Sokak ortasnda silahl kavga kameradaANLIURFA anlurfa'nn Siverek ilçesinde 1 kiinin silahla yaraland kavga kameraya yansd. <br>Sokak ortasnda silahl kavga kamerada<br>ANLIURFA anlurfa'nn Siverek ilçesinde 1 kiinin silahla yaraland kavga kameraya yansd. Edinilen bilgiye göre kavga, anlurfa'nn Siverek ilçesine. Bismil haberleri, son dakika Bismil haber ve gelimeleri burada. Son dakika haberi: Diyarbakrda 23 üpheli gözaltna alnd. Diyarbakr'da iki aile arasnda kavga: 1 ölü, 3'ü.