Elektronik bilet olan passolig, futbol maçlarna gitmek isteyen taraftarlarn bulundurmak zorunda olduklar bir kart sistemi. Peki, passolig olmadan maçlara girebilmek mümkün mü? Hangi maçlar için passolig kart gerekmiyor? Passolig nedir? Passolig kart nasl alnr, nasl çkartlr? Passolig kart ile maç bileti nasl alnr? Passolig Kart'a nasl para yüklenir.

2022-07-09
 

Merhabalar bu videomuzda sizlere detayl olarak passolig kart nasl alnr sorusuna yant vermeye çalyoruz.yi Seyirler Dilerim.passolig kart almapassolig.

Passolig Kartn nasl alacaksn? 1. WEBden veya CEPten. 2. www.passolig.com.trye girin. 3. Hemen Bavuru tklayn! 4. Bavuru formunu doldurun. 5. Cep telefonunuza gelen dorulama kodunu yazn.Türkiye'deki futbol maçlarnda statlarda sk sk yaanan iddet olaylarnn içinde yer alan ve suç ileyenlerin kolayca belirlenebilmesi için passolig sistemine geçilmiti. Peki nedir passolig?Passolig Kart ile üzerinizde nakit para tamaya gerek kalmadan stadyumlardaki kafe ve büfelerde alverilerinizi yapabilir, böylelikle madeni para tamak zorunda kalmaz ve stadyumPassolig maç kart nasl çkartlr, bavuru nereden yaplyor, passolig kart ile ilgili bilgiler, passolig kar bavurusu, Passolig kart çkt günden beri sürekli tartlyor sürekli karTürkiye'deki futbol maçlarnda statlarda sk sk yaanan iddet olaylarnn içinde yer alan ve suç ileyenlerin kolayca belirlenebilmesi için passolig sistemine geçilmiti. Peki nedirElektronik bilet olan passolig, futbol maçlarna gitmek isteyen taraftarlarn bulundurmak zorunda olduklar bir kart sistemi. Peki, passolig olmadan maçlara girebilmek1. Kullanc Bilgilerinizi Giriniz. Passolig Kart sahibi olmak için lütfen kiisel bilgilerinizi doru ve eksiksiz giriniz. Passolig bavurular kiiseldir. Bavuruda kullanlan TC kimlik numaras ve

1. Elektronik bilet olan passolig, futbol maçlarna gitmek isteyen taraftarlarn bulundurmak zorunda olduklar bir kart sistemi. Peki, passolig olmadan maçlara girebilmek mümkün mü? Hangi maçlar için passolig kart gerekmiyor? Passolig nedir? Passolig kart nasl alnr, nasl çkartlr? Passolig kart ile maç bileti nasl alnr? Passolig Kart'a nasl para yüklenir.

2. Passolig kart nasl çkarlr. zmir derbisi 1 TL! Menemenspor'un konuu Altnordu. Passo Mobil uygulamasndan Passolig Karta 11 Agu 2021 Passolig Giri Kart Nasl Alnr, Ücreti Ne Kadar? Passolig Kredi Kart Hangi Bankaya Ait? Passolig kart a art var m, Türkiye'deki tüm stadyumlara girii mümkün klan.

3. Nasl Çkarlr? Passoligin web sitesine giri yaparak Passolig karta bavuru ksmn seçiyorsunuz, Hemen Al seçeceine tklayarak, karnza çkacak ekrandaki.

4. Passolig Kart ile üzerinizde nakit para tamaya gerek kalmadan stadyumlardaki kafe ve büfelerde alverilerinizi yapabilir, böylelikle madeni para tamak zorunda kalmaz ve stadyum girilerinde sorun yaamazsnz. Temassz kullanm özellii sayesinde, ifre girmeye gerek olmadan 350 TLye kadar olan ödemelerinizi 1.

5. Passolig nasl çkarlr? Passolig devri nasl yaplr? Goal | 29 Eyl 2019 12:25+00:00. Goal. Süper Lig Galatasaray Trabzonspor Fenerbahçe Beikta.

6. Passolig kart, taraftarlarn tuttuu futbol takmnn maçlarna girebilmesi için gerekli olan bir elektronik karttr. Maça gitmek için gerekli olan maç bileti, Passolig ile satn.

Beikta, Galatasaray, TFF logolu Passolig Kart ve logosuz Passolig Kart için 48,50 TL, Fenerbahçe için 48 TL, Trabzonspor için 40,50TL, Ankaragücü için 36 TL, Bursaspor 35 TL, geri kalan.

1. Uygulamay indirdikten sonra Kartlarm menüsünden Passolig Kart için Bavur butonunu seçip, bavuru formuna bilgilerinizi doru ve eksiksiz bir ekilde girin. 2. Cep telefonunuza gönderilen SMS ifresini ilgili alana girerek, ilk aamayHem kulüplere hem de taraftarlarna büyük frsatlar ve ayrcalklar sunan Passolig Kart ile, Türk futbolu maddi kazancn yan sra, tribün huzurunu ve güvenliini de maksimize ederek,Gie Noktalar. BITCI TMSAH PARK / BÜYÜKEHR STADYUMU PASSOLG GELER HAYRAN CAD. OSMANGAZ 1832 BURSA. BALIKESR ATATÜRK / HASAN BASR ÇANTAY STADYUMBeikta, Galatasaray, TFF logolu Passolig Kart ve logosuz Passolig Kart için 48,50 TL, Fenerbahçe için 48 TL, Trabzonspor için 40,50TL, Ankaragücü için 36 TL, Bursaspor 35 TL, geriPassolig kart ücreti nasl ve Hangi bankaya ödenir. Bavurusu srasnda verilen referans numaras ile PTT, Yetkili lem Merkezi (sadece stanbul için) ve Aktif NoktalardanPassolig Cüzdan Ön Ödemeli Kartmn ve Banka Kartmn bakiyesini nasl örenebilirim? Passolig Cüzdan Ön Ödemeli Kartnzn ve Passolig Banka Kartnzn bakiyesini Passo Mobil uygulamas üzerinden, bütün ATMlerden,Passolig Nasl Alnr? Passolig alnabilmesi için öncelikle kart alma bavurusunda bulunulmaldr. Bilgi formu eksiksiz ve doru bir ekilde doldurulduktan sonra cep telefonuna

Spor ve yaama dair her ey Passolig Sakaryaspor Kredi Kartnda! Spor Toto Süper Lig ve Spor Toto 1. Lig maçlarna giri anahtar Passolig Kredi Kart imdi Sakaryaspor logolu!HesabndaPassolig Kartn nasl alacaksn? 1. WEBden veya CEPten. 2. www.passolig.com.trye girin. 3. Hemen Bavuru tklayn! 4. Bavuru formunu doldurun. 5. Cep telefonunuza gelen dorulamaSayn Ouzhan K. ile 08.07.2022 tarihinde ikayeti ile ilgili görüülmü ve detayl bilgi verilmitir. Talep ve ikayetleriniz ile ilgili www.passolig.com.tr adresinde yer alan iletiim sayfamzdaki formu doldurarak veya 0850 724 3344 Passolig Müteri Hizmetlerinden bize ulaabileceinizi hatrlatmak isteriz.Passolig Cüzdan Ön Ödemeli Kartmn ve Banka Kartmn bakiyesini nasl örenebilirim? Passolig Cüzdan Ön Ödemeli Kartnzn ve Passolig Banka Kartnzn bakiyesini Passo Mobil uygulamasGie Noktalar. BITCI TMSAH PARK / BÜYÜKEHR STADYUMU PASSOLG GELER HAYRAN CAD. OSMANGAZ 1832 BURSA. BALIKESR ATATÜRK / HASAN BASR ÇANTAY STADYUM CAD. NO:10 PASSOLG GELER 10050 MERKEZ /BALIKESR 1168 BALIKESR. MEDA KONYA BÜYÜKEHR BLD. STADYUMU. MEDA KONYA BÜYÜKEHR BLD.Passolig fiyatlar her takm için deiken ücretlere sahiptir. Beikta, Galatasaray, TFF logolu Passolig Kart ve logosuz Passolig Kart için 48,50 TL, Fenerbahçe için 48 TL, Trabzonspor için 40,50TL, Ankaragücü için 36 TL, Bursaspor 35 TL, geri kalan kartlar için 27,5 TL'dir. Maç bileti nasl alnr?