- Sözcük | - Laf

2022-07-09
 

Muhik e anlamls. Ketenden yaplm ip Felsefede düünce Zaruri zt anlam Sözlerin Denizdeki s yer iareti Cinsel ilikiye girdiini Yankl konuma efkatli ölüme giden Hayat Kötü bir durumdan kurtulma Gür uzun byk Glokom e anlam Roma kilisesi Deer biçme Sevimli yada ince duygulu Organizmann sv.

Özgün kelimesinin e anlamls nedir ? sorusunun ve daha binlerce baka sorularn cevaplarn sizin için aratryor, cevaplyoruz.özgün sözcüünün e anlamls nedir ? özgün kelimesinin e anlaml sözcükleri : Orijinal özgülük özgünlük >> özgün kelimesi nasl okunur? Tweet. sanalsözlük'te özgün kelimesiyle ilgili ne demiler ? bu kelimeyle ilgili sanalsözlük'te 0 sayfa içerik bulunmaktadr.Özgün. Allagelenden daha deiik, artc nitelikte olan. Fabrikas tarafndan yaplan, taklit olmayan (araç ve gereç). bdai : Özgün. Bulu : Bulma ii. lk defa yeni bir ey yaratma, icat. Bilinen bilgilerden yararlanarak daha önce bilinmeyen yeni birÖnemli kelimesinin e anlam. Önemli kelimesinin e anlam 6 adet karl bulunmaktadr. Önemli ile ayn anlama gelen e anlaml kelimeler aadaki gibidir;. Önemli sözcüüne ait e anlaml kelimeler güçlü, hayati, koskoca,

Özgün kelimesi iki adet zt anlama sahiptir. Özgün kelimesinin ilk zt anlamls sradan kelimesidir. Sradan kelimesinin anlam hiçbir özellii ve deeri olmayan, sra ii.

SIRADAN - BAYAI. Arama Kelimeleri: Özgün zt anlam zt anlam nedir. Özgün zt anlam zt anlamls. Özgün zt anlam kart. Özgün zt anlam kelimesinin zt anlam. Özgün zt anlamls nedir, zt anlaml kelimeler sözlüü, sitemizde tüm ztHaricen kelimesinin zt-kart anlam, anlamls Dahilen, çeriden. El kelimesinin zt-kart anlam, anlamls Tandk, Yakn, Yâren, Yerli. Pervasz kelimesinin zt-kart anlam, anlamls Korkak, Ödlek. Karmakark kelimesinin zt-kart anlam, anlamls Düzgün.Özgün e anlam nedir? Aada özgün kelimesi e anlamls ile ilgili cümleler hazrladk. Deerli örenciler özgün anlamda ve cümle içinde kullanm hakknda bilgiler öyle: Özgün Kelimesinin E Anlam: Orijinal Özgün Kelimesinin Anlam: Yalnz kendine özgü özellikleri olan, kopyas olmayan anlamlarna gelen bir kelime olarak kullanlmaktadr.Özgün ve orijinal kelimeleri ayn anlama gelen e anlaml kelimeler arasnda bulunmaktadr. Özgün ile ilgili Cümleler: *Özgün tavrlarn seni sen yapan deerlerdir. *Çok özgün bir ödev yaptm ve aratrmalarm çok uzun sürdü. *Çok özgün fikirlere sahip bireylerin yaratc fikirlere sahip olmas da ayn anlama gelir.

E Anlaml Kelimeler Sözlüü. E ANLAMLI KELMELER. ab su aba üstlük abart mübalaa abece alfabe abecesel alfabetik abes bo gereksiz abhayat bengi su abide ant. özgün orijinal özgür hür özlem hasret.

Önem e anlamls. Önem sözcüünün 7 adet e anlamls karl bulunmaktadr. Önem ile ayn anlama gelen e anlaml kelimeler aadaki gibidir; Önem sözcüüne ait e anlaml kelimeler egemenlik, ehemmiyet, ehemniyet, etki, hüküm, karar ve yarg sözcükleridir. Bu kelimeler birbiri yerine kullanlabilir.Özgür kelimesinin e anlamls olan kelimeler arasnda ilk srada "hür" kelimesi yer alr. Dierleri ise muaf, serbest, erkin gibi kelimeler olmaktadr.Özgün e anlamls nedir? Sizin için detayl bir ekilde aratrdk ve örnek cümlelerle derledik. 13.05.2021 - 05:40 | Son Güncellenme: 13.05.2021 - 05:40 Güncelleme: 13.05.2021 - 05:40Özgün kelimesinin e anlamls olan sözcük ABONE OL Özgün, bir eyin ne kadar kendine has olduunu anlatmak için kullandmz popüler bir kelimedir.